درباره حامین

حامین، حامی کسب و کار شما در بازاریابی دیجیتال

حامین تیم جوان و باانگیزه در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که به صورت تخصصی روی حضور موثر در فضای مجازی و افزایش فروش از این طریق تمرکز کرده است. حامین تیم جوان و باانگیزه در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که به صورت تخصصی روی حضور موثر در فضای مجازی و افزایش فروش از این طریق تمرکز کرده است. ما افزایش فروش با فعالیت موثر و برنامه‌ریزی شده و تعامل با مخاطبان به دست می‌آید و همه بخش‌های کسب و کار دیجیتال شما را مدیریت می‌کنیم:

· طراحی سایت
· سئو و بهینه‌سازی
· بازاریابی و تولید محتوا
· تبلیغات گوگل ادز
· تبلیغات آنلاین
· بهینه‌سازی نرخ تبدیل
· بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

 

ما هیچ نسخه یکسانی نداریم که برای همه کسب و کارها بپیچیم و برمبنای آن پیش برویم. ترجیحمان این است که گام به گام با شما همراه شویم، درباره اهداف و برنامه‌هایتان با شما صحبت کنیم و انتظاراتتان را بدانیم. بعد از تدوین استراتژی، کار را شروع می‌کنیم و با ارائه گزارش‌های منظم، شما را در جریان رشد پروژه قرار خواهیم داد.

فراتر از انتظار

این شعاری است که برای تیم انتخاب کرده‌ایم. پیش از شروع همکاری، با شما سر میز مذاکره می‌نشینیم تا انتظاراتتان را به شاخص‌های کنترل عملکرد تبدیل کنیم و بر اساس آن‌ها پیش برویم. ما هم به اندازه شما از تبدیل شدن نهال کوچک کسب و کار شما به درختی تنومند و پربار خوشحال می‌شویم و همه تلاشمان را می‌کنیم تا فراتر از حد انتظارتان باشیم.

همراهان شما در راه بازاریابی و فروش آنلاین

ستاره های تیم حامین

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید