مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر به دنبال جذب مشتریان و خریداران، فروش محصولات و ارائه خدمات از مسیر اینترنت هستید، بدانید بازاریابی دردنیای مجازی بسیار رقابتی، متفاوت و پیچیده‌تر از دنیای واقعی است. بازاریابی اینترنتی دارای گستره وسیعی بوده که نه تنها شامل بازاریابی از طریق اینترنت بلکه شامل کلیه فرایندهای بازاریابی که از طریق ایمیل، بنرهای اینترنتی، سئو یا ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجوگر و یا پخش تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی ، پادکست ها، نشست های خبری، چت روم ها نیز می باشد.  

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ


فرم درخواست دیجیتال مارکتینگمشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ


فرم درخواست دیجیتال مارکتینگ

استفاده از بستر اینترنت می‌تواند کسب و کارها را در رسیدن به اهداف سازمانی یاری رساند.با استفاده از دیجیتال مارکتینگ سازمان ها می‌توانندجایگاه بهتر و پر رنگ تری در بازار  نسبت به رقبای خود کسب کنند.

مزایای مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ

  1. برنامه ریزی جامع بازاریابی در فضای آنلاین
  2. برآورد زمان و هزینه فرآیند دیجیتال مارکتینگ
  3. انتخاب بهترین استراتژی
  4. شناخت بازار هدف و تقسیم بندی بازار بهبود فرآیند برند ساز
  5. ارائه محتوای خوب برای مخاطب


برای مشاوره و ارتباط با متخصصین تیم حامین تنها کافی است فرم زیر را پر کنید. ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

آنچه حامین را متمایز می کند

اعضای تیم حامین جوان، اما حرفه‌ای و با تجربه هستند. ما از رشد پروژه‌های شما، به اندازه خودتان خوشحال می‌شویم و همه صد درصد توانمان را برای رسیدن به این موفقیت مشترک صرف می‌کنیم.

هر وقت با ما صحبت کنید، گزارشی برای ارائه به شما داریم! حامین در ابتدای پروژه KPIهای مورد نیاز کارفرما را تعیین می‌کند و گزارش رشد هر شاخص را به صورت هفتگی، ماهانه و بلند مدت ارائه می‌دهد.

همکاران حامین تمام جنبه‌های دیجیتال کسب و کارشان را به تیم ما می‌سپارند؛ از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی گرفته تا تولید محتواهای تخصصی درباره محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند.

خدمات دیگر حامینتبلیغات گوگل ادزبازاریابی شبکه‌های اجتماعیبهینه سازی نرخ تبدیلتبلیغات آنلاینبازاریابی محتواییبهینه سازی وبسایت سئو

مقالات

مقالات بیشتر…