CONTENT MARKETING
خدمات بازاریابی محتوایی
همین الان اگر عبارت ” بازاریابی محتوایی” را در گوگل سرچ کنید، با انبوهی از سایت ها مواجه می‌شوید که مقالات مفصلی ( حداقل 3000 و حداکثر 13000 کلمه) در رابطه با این موضوع نوشته‌اند؛ از آن‌جا که ممکن است مطالعه آن‌ها برای شما سخت و کسل کننده باشد، این صفحه‌را تا انتها مطالعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به اصل موضوع پی ببرید و لب کلام براتون مشخص شود.
به زبان ساده و خودمونی، بازاریابی محتوایی یعنی:
  1. مخاطب هدف کسب و کار خودتون (پرسونا) را بشناسید و نیازهاش را لیست کنید.
  2. برای پاسخ به این نیازها، استراتژِی تعیین کنید، محتوای رایگان مناسب تولید کنید و از طریق کانال های مختلف به دست مخاطب برسونید.
  3. از این طریق اعتماد مخاطب را جلب کنید و مخاطب را به مشتری تبدیل کنید.
البته بازاریابی محتوایی به این سادگی ها هم نیست و شما نیاز به هدف گذاری، تشخیص پرسونا، نیاز سنجی، تدوین استراتژی و نقشه راه، تشکیل تیم محتوایی، تولید محتواهای جذاب، انتشار محتوا در بهترین کانال و… دارید که در این مسیر می‌توانید روی کمک حامین حساب کنید.
  1. شناساندن برند به مخاطبان
  2. جلب اعتماد و اطمینان از طریق ارائه محتوای صادقانه
  3. افزایش جامعه مخاطبان و تعامل بهتر با آن ها
  4. کمک به سئوی سایت
  5. و در نهایت فروش بیشتر
بازاریابی محتوایی یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی درونگراست که باعث می‌شود مخاطب با توجه به نیازی که دارد به دنبال شما بگردد و شما با توجه به پاسخ صادقانه‌ای که به نیاز او می‌دهید، اعتمادش را جلب می‌کنید و از این طریق محصول خود را به او بفروشید.
فراموش نکنید پاسخ صادقانه و به‌جا باعث می‌شود که مخاطب به عنوان یک کارشناس خبره به شما نگاه کند و پذیرش صحبت شما از این طریق برایش بسیار ساده تر است.
چگونه تیم حامین میتواند به ما کمک کند ؟

ما یک تیم فعال، پویا، یادگیرنده و به روز هستیم. شعار حامین “فراتر از انتظار” هست و سعی میکنیم که در تعهداتمون همیشه فراتر از انتظار ظاهر بشیم.

CRO

بهینه سازی نرخ تبدیل

بدون بهینه سازی نرخ تبدیل در کاربرانی که به سایت شما ورود پیدا میکنند تبدیل به مشتری نمی‌شوند بلکه در نیمه مسیر از سایت شما خارج شده و فرآیند خرید را ترک می‌کنند.
SEO

بهینه سازی وبسایت سئو

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند. با انجام فرآیند های سئو ورودی ارگانیک به سایت شما را چند برابر کرده و رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهیم.
Content Marketing

بازاریابی محتوایی

امروزه طی کردن مسیر موفقیت در فضای آنلاین بدون بازاریابی محتوایی و تولید محتوای مناسب سخت است. حامین به شما هم در بازاریابی محتوایی و هم در تولید محتوا کمک خواهد کرد.

تبلیغات آنلاین

حضور موثر تبلیغاتی در فضای آنلاین میتواند به رشد کسب و کار شما کمک قابل توجهی کند. ما به شما کمک میکنیم که بهترین رسانه، بهترین پیام و بهترین تبلیغات را برای کسب و کار خود داشته باشید.
SMM

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

حضور موثر در شبکه های اجتماعی می تواند ارتباط و تعامل شما را با مخاطبان و مشتریانتان چند برابر کرده و به شما در برند شدن و افزایش فروش و در نهایت توسعه کسب و کار کمک کند.
Google Ads

تبلیغات گوگل ادوردز

با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادوردز) میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید. تیم حامین شما را در بهینه کردن گوگل ادوردز کمک خواهد کرد.
در حال حاضر 90 درصد از سازمان ها از بازاریابی محتوایی استفاده می‌کنند، اما فقط شرکت‌هایی موفق می‌شوند که مخاطب خود را دوست داشته باشند و در قدم اول قصد کمک به آن‌ها را داشته باشند، نه فروش محصول خود به آن‌ها.
CONTENT MARKETING
خدمات ما

مشاوره جهت شناخت مخاطب و تعریف پرسونا

اولین قدم برای ورود به حوزه بازاریابی محتوایی شناخت مخاطب است. بدون شناسایی مخاطب و مشخص کردن نیاز آن‌ها عملا تولید محتوا هیچ سودی برای شما ندارد. تعریف پرسونا به شما کمک می‌کند تا در هنگام ایجاد محتوا دقیقا بدانید با چه کسی صحبت می‌کنید؟ چه ویژگی هایی دارد؟ نگرانی ها و علایقش چیست؟ از چه ادبیاتی باید استفاده کنید؟  و کلی سوال دیگر.

 

تدوین استراتژی و تقویم محتوایی

بعد از مشخص کردن مخاطب، نوبت به طراحی استراتژِی می‌رسد. قطعا بدون داشتن استراتژِی و نقشه مناسب هیچ گاه نمی‌توانید بازدهی مناسبی از بازاریابی محتوایی کسب کنید. اینکه شما از کدام نوع محتوا  باید بهره ببرید و محتوای تولید شده در چه کانالی، در چه روزی، توسط چه کسی باید منتشر شود سوالاتی است که حامین می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین پاسخ را به آن بدهید.

 

تولید محتوا

برای بسیاری از کسب و کارها تشکیل تیم محتوا و تولید محتواهای مختلف نه ممکن است و نه مقرون به صرفه. تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری، ویدئویی و … نیاز به افراد متخصصی دارد که جذب آن‌ها نیاز به زمان و هزینه زیادی دارد. در این زمینه نیز شما می‌توانید روی کمک تیم ما حساب کنید.

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید