کارآموزی حامین

امروز کارآموز؛ فردا متخصص!

ما در حامین تیم قصد داریم دوره کارآموزی دیجیتال مارکتینگ رو برگزار کنیم و قراره در این مدت از همدیگه کلی چیز یاد بگیریم. خوبه بدونید برای تمام هفته هایی که کنار همیم، کلاس های آموزشی، تمرین و تکلیف در نظر گرفته شده و شما می تونید در کنار این آموزش ها به صورت عملی در پروژه های مختلف حامین مشارکت کنید و کلی تجربه کسب کنید(البته با نظر و راهنمایی مدیر پروژه).

کاراموزی مارکتینگ

دوره کارآموزی به کسانی پیشنهاد می‌شود:

که از جستجو و تحلیل داده‌ها لذت می‌برند.
به شروع مسیر حرفه‌ای و همکاری بلندمدت پس از اتمام دوره کارآموزی فکر می‌کنند


کاراموزی حامین

آیا این دوره پیش نیازی هم داره؟

اگر با مواردی که گفته شد آشنایی داشته باشید، احتمالا دوره براتون مفیدتره اما اگر آشنایی چندانی هم ندارید، جای نگرانی نیست. تجربه به ما ثابت کرده اولین و مهم ترین پیش نیاز برای این دوره اشتیاق، انگیزه و جدیت در کاره. بقیه چیزا رو ما اینجا بهتون یاد میدیم.

امروز کارآموز؛ فردا متخصص!

دوره طی زمان حدوداً سه ماه برگزار می‌شود. (طبق تجربه های دوره قبل برای اینکه بهترین نتیجه رو از دوره بگیرین، باید 5 روز (یا کمِ کم 4 روز) بتونین وقت بذارین.)
دوره حضوری و تمام وقت است.
دوره کاملا رایگان است.
نیازی به دانش تخصصی قبلی نیست.
داشتن لپتاپ الزامی است.نحوه فرآیند انتخاب افراد برای حضور در دوره:

پس از اتمام زمان ثبت نام تمامی فرم ها بررسی می‌شود و با کسانی که شرایط حضور در دوره را دارند، برای جلسه مصاحبه تماس گرفته می‌شود.
بعد از مصاحبه حضوری نیز از بین این افراد، 2 یا 4 نفر برای حضور در هفتمین دوره کارآموزی دیجیتال مارکتینگ حامین انتخاب می‌شوند.
این دوره شاید بتونه به خودت یا اطرافیانت کمک کنه پس ما بی‌صبرانه منتظرتون هستیم.
اگر تصمیم نهایی خودت رو برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ گرفتی فرم زیر را پر کن تا همکاران ما در اولین فرصت باهات تماس بگیرن.