خدمات سئو

خدمات سئو سایت

هرچه سایت شما در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، کسب و کار شما موفق تر خواهد بود.

اصلی ترین مسیر برای رسیدن به این موفقیت، موتور جستجوی گوگل است. رسیدن به نتایج بالای گوگل، موفقیت شما را تضمین می‌کند. اینجاست که اهمیت سئو سایت مطرح می‌شود.


سئو یا بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل، باعث می‌شود که سایت شما در نتایج بالا و صفحه اول گوگل قرار بگیرد و با افزایش بازدید سایت، فروش شما رشد کند.

ما با انجام خدمات سئو سایت به شما کمک می کنیم که بالاتر از رقبا قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب کنید.

دریافت مشاوره و خدمات حامین

با ما خود را در صفحه یک گوگل ببینید

برای دریافت مشاوره رایگان و انجام خدمات بهینه سازی و سئو سایت با شماره ۰۹۳۵۹۰۳۴۴۶۱ تماس حاصل فرمائید.

برخی از پروژه های حامین

سئو چیست و چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟

سئو سایت (یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) فرآیندی است که طی آن سایت شما در سرچ گوگل در کلمات و عبارات مختلفی در رتبه های بالا قرار می‌گیرد. در حقیقت کارشناس سئو کارهایی را بر روی سایت شما و خارج از آن انجام می‌دهد تا سایت شما حضور بهتری در گوگل و در نتیجه افزایش بازدید سایت داشته باشد.

امروزه معمولا افراد قبل از هر اقدامی آن را در گوگل جستجو کرده و نسبت به آن اطلاعات بدست می آورد. اگر شما گزینه دردسترس افراد باشید احتمال مراجعه آنها به شما بیشتر شده و سودآوری شما افزایش می یابد.

با ما خود را در صفحه یک گوگل ببینید

برای دریافت مشاوره رایگان و انجام خدمات بهینه سازی و سئو سایت با شماره ۰۹۳۵۹۰۳۴۴۶۱ تماس حاصل فرمائید.

خدمات ما

آنالیز رقبای شما

با آنالیز رقبای مهم شما و بررسی ورودی آنها از گوگل، نقاط تمرکز آن ها را به دست آورده و برای رقابت با آنها، برای افزایش رتبه سایت استراتژی تعیین میکنیم.

تعیین کلمات کلیدی ارزشمند کسب و کار شما

اهمیت کلمات کلیدی ارزشمند، در سئو سایت بر کسی پوشیده نیست. ما در حامین بررسی میکنیم که مشتریانی که قصد خرید دارند چه عباراتی را جستجو می‌کنند و کلیدواژه های مهم کسب و کار شما را هدف قرار داده و با کسب جایگاه مناسب، به طور طبیعی باعث افزایش ترافیک سایت شما می‌شویم.

هزینه سئو چقدر است؟

هزینه و قیمت سئو به موارد متعددی بستگی دارد که مهم ترین آنها رقابت است. یعنی در یک حوزه خاص (مثلا کفش ورزشی) چه مقدار رقیب وجود دارد؟ چند سایت مشغول فعالیت هستند؟ هر چه رقابت بیشتر باشد میزان کاری که شما باید انجام بدهید نیز بیشتر شده و هزینه سئو نیز افزایش می یابد. فرآیند سئو به طور معمول شامل 3 دسته هزینه عمده می‌باشد:

هزینه سئو خارجی (رپورتاژ، بک لینک و… )

هزینه دیگری که به صورت کاملا مستقیم به رقابت در یک حوزه بستگی دارد هزینه های سئو خارجی شامل رپورتاژ آگهی، خرید بک لینک و سوشیال سیگنال و … است. این هزینه بسته به رقابت در حوزه خاص میتواند از سالی 5 میلیون تومان تا سالی 500 میلیون تومان متغیر باشد.

هزینه تولید محتوا

هر سایتی که بخواهد فرآیند سئو را انجام دهد نیاز به محتوا دارد. یکی از هزینه هایی که کارفرما (صاحب سایت باید به آن توجه کند هزینه تولید محتوا است. این محتوا یا در داخل سازمان انجام میگیرد یا به مجموعه هایی که کارشان تولید محتوا است سپرده میشود.

هزینه نیروی انسانی (تیم یا متخصص سئو سایت)

هزینه نیروی انسانی همانطور که از عنوانش پیداست هزینه های مربوط به حقوق متخصص سئو یا دستمزد تیم سئو در صورت برون سپاری است.

چرا خدمات سئو را با حامین تجربه کنیم؟

مراحل اجرای پروژه توسط حامین

صحبت اولیه و پروپوزال
بررسی دقیق پروژه
تحقیق کلمات کلیدی
تحلیل رقبا
تدوین استراتژی سئو
تولید، انتشار و مدیریت محتوا
سئو داخلی
سئو خارجی
فعالیت های مستمر
نظارت و کنترل
اصلاح مجدد

در حامین نسخه یکسان برای همه کسب و کار ها پیچیده نمی‌شود.

گزارش اجرایی پروژه شامل چه مواردی است؟

ما در حامین در پایان هر ماه یک گزارش اجرایی از روند پروژه برای کارفرما تهیه و ارسال می کنیم. این گزارش شامل موارد زیر است:


فعالیت های صورت گرفته در یک ماه گذشته
وضعیت بازدید سایت با ابزارهای تحلیلی (سرچ کنسول یا گوگل آنالیتیکس)
وضعیت رشد کلمات کلیدی

آیا در سئو تضمین وجود دارد؟

از آنجایی که SEO در رقابت معنا می شود، هر مجموعه ای که فعالیت بهتر، اصولی تر و هزینه بیشتری داشته باشد احتمالا در جایگاه بهتری قرار میگیرد. بنابراین ممکن است که مجموعه الف سئوی خود را امروز با هزینه 100 میلیون تومان سالانه آغاز کرده ولی پس از گذشت یک ماه یک مجموعه ای با 500 میلیون بودجه وارد رقابت می شود. بنابراین چه بسا به احتمال زیاد مجموعه تازه وارد بتواند رتبه و جایگاه بهتری کسب کند.

از طرف دیگر تشخیص رتبه بندی با گوگل است. گوگل بر طبق الگوریتم هایی که دائما تغییر میکند سایت ها را رتبه بندی می کند. بنابراین ممکن است با تغییر الگوریتم رتبه سایت ها نیز تغییر کند.

ما در حامین با رعایت اصول ثابت شده سئو سعی میکنیم که فعالیت درست و اصولی داشته باشیم و رشدی پایدار و مستمر را نیز بدست آوریم. اما معمولا در قرارداد های SEO برای آسودگی خاطر بیشتر کارفرما فاکتورهایی تعیین کرده و در صورت نرسیدن به آنها برای خودمان جریمه درنظر می گیریم. ما برای سئو تضمینی تمام تلاش خود را می کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان و انجام خدمات سئو با شماره ۰۹۳۵۹۰۳۴۴۶۱ تماس حاصل فرمائید.

خدمات دیگر حامین

مقالات

آنچه تاکنون نوشته‌ایم:

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید