خدمات گوگل ادز حامین

روزانه بالغ بر چند میلیون سرچ در موتور جستجوی گوگل و در کشورمان ایران انجام می شود. قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو گوگل میتواند فرصت های بی نظیری را برای شما فراهم کند. فرصت هایی که فروش و درامد شما را چندین برابر کند.

با استفاده از سرویس تبلیغات گوگل (گوگل ادز) شما می توانید در معرض دید کاربران قرار بگیرید.
در تبلیغات گوگل شما به ازای هر کلیک که از کاربر دریافت میکنید هزینه پرداخت می کنید
هزینه های پرداختی نیز بر اساس ارزها خارجی نظیر دلار، لیر و… است.

تنها کافیست با ما همکاری کنید تا برند شما شناخته شود و همه جا از شما نام ببرند.
استراتژی تبدیل بازدیدکننده به مشتری در فضای آنلاین و دنیای واقعی
استراتژی نگهداشت و توسعه ارتباط با مشتریانی که برای اولین بار از ما خرید کرده‌اند.

تیم حامین بر اساس نیاز و با توجه به حیطه کاری شما، مشاوره رایگان می‌دهد.
ما به شما کمک می‌کنیم تا با دانش کامل از رقبای خود بهترین استراتژی ورود به بازار را انتخاب کنید.
تیم حامین متخصص پیشنهادات داغ برای افزایش فروش شما است.

چگونه تیم حامین میتواند به ما کمک کند ؟

ما یک تیم فعال، پویا، یادگیرنده و به روز هستیم. شعار حامین “فراتر از انتظار” هست و سعی میکنیم که در تعهداتمون همیشه فراتر از انتظار ظاهر بشیم.

CRO

بهینه سازی نرخ تبدیل

بدون بهینه سازی نرخ تبدیل در کاربرانی که به سایت شما ورود پیدا میکنند تبدیل به مشتری نمی‌شوند بلکه در نیمه مسیر از سایت شما خارج شده و فرآیند خرید را ترک می‌کنند.
SEO

بهینه سازی وبسایت سئو

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند. با انجام فرآیند های سئو ورودی ارگانیک به سایت شما را چند برابر کرده و رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهیم.
Content Marketing

بازاریابی محتوایی

امروزه طی کردن مسیر موفقیت در فضای آنلاین بدون بازاریابی محتوایی و تولید محتوای مناسب سخت است. حامین به شما هم در بازاریابی محتوایی و هم در تولید محتوا کمک خواهد کرد.

تبلیغات آنلاین

حضور موثر تبلیغاتی در فضای آنلاین میتواند به رشد کسب و کار شما کمک قابل توجهی کند. ما به شما کمک میکنیم که بهترین رسانه، بهترین پیام و بهترین تبلیغات را برای کسب و کار خود داشته باشید.
SMM

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

حضور موثر در شبکه های اجتماعی می تواند ارتباط و تعامل شما را با مخاطبان و مشتریانتان چند برابر کرده و به شما در برند شدن و افزایش فروش و در نهایت توسعه کسب و کار کمک کند.
Google Ads

تبلیغات گوگل ادوردز

با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادوردز) میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید. تیم حامین شما را در بهینه کردن گوگل ادوردز کمک خواهد کرد.
80% کسانی که با گوگل ادورز وارد سایت می‌شوند
تبدیل به مشتری می‌گردند!
google adwords
مزایای استفاده از گوگل ادز

 

کسب ترافیک بیشتر

حتی اگر از لحاظ سئویی جایگاه خوبی داشته باشید، با استفاده از گوگل ادوردز باز هم میتوانید ترافیک ورودی به سایت خود را بیشتر کنید.

 

فهمیدن جذابیت یک حوزه

شما قبل از شروع سئو در صورتی که شک دارید که سرمایه گزاری بر روی سئو یک حوزه خاص می تواند شما را به درامد مناسب برساند یا خیر میتوانید با استفاده از گوگل ادورز برای مدتی (مثلا 2 ماهه) تست کنید که آیا این حوزه ارزش سرمایه گزاری دارد یا خیر.

 

دستیابی به کیوردهایی که کاربران سرچ میکنند.

با استفاده از گزارش سرچ ترم گوگل ادورزد میتوانید به کلیدواژه هایی که حتی فکرش را هم نمیکردید دست پیدا کرده و حتی از لحاظ سئویی روی انها وقت بگذارید.

سوالات متداول

آیا هزینه گوگل ادز برای همه محصولات به صرفه است؟

وقتی شما از گوگل ادوردز استفاده میکنید به ازای هر کلیک پول می دهید (مثلا 1000 تومان به ازای هر کلیک) قطعا تمام کسانی که روی شما کلیک میکنند مشتری نهایی شما نیستند. بنابراین میتوانید فرض کنید که حدود 1 الی 5 درصد از کسانی که بر روی لینک شما کلیک میکنند تبدیل به خریدار شوند. در این صورت شما به ازای پرداخت 100 هزار تومان میتوانید 1 تا 5 مشتری بگیرید. اگر سود حاصل از فروش محصول مدنظر بیشتر از 50 هزار تومان باشد احتمالا استفاده از سرویس گوگل برای شما به صرفه باشد.

به ازای هر کلیک چقدر باید پول بدهیم؟

قیمت هر کلیک بسته به شرایط سایت شما، کلمه کلیدی که انتخاب میکنید و میزان رقابت در آن حوزه میتواند متفاوت باشد این قیمت به ازای هرکلیک از کمتر از 500 تومان شروع شده و ممکن است تا چند ده هزار تومان هم برسد.

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید