[vc_row][vc_column][wgl_spacing spacer_size=”30px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”927″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][wgl_spacing spacer_size=”60px”][vc_column_text]

مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ

[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”60px”][vc_column_text]

اگر به دنبال جذب مشتریان و خریداران، فروش محصولات و ارائه خدمات از مسیر اینترنت هستید، بدانید بازاریابی دردنیای مجازی بسیار رقابتی، متفاوت و پیچیده‌تر از دنیای واقعی است.

بازاریابی اینترنتی دارای گستره وسیعی بوده که نه تنها شامل بازاریابی از طریق اینترنت بلکه شامل کلیه فرایندهای بازاریابی که از طریق ایمیل، بنرهای اینترنتی، سئو یا ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجوگر و یا پخش تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی ، پادکست ها، نشست های خبری، چت روم ها نیز می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”62px”][vc_column_text]

استفاده از بستر اینترنت یا همان بازاریابی اینترنتی می‌تواند کسب و کارها را در رسیدن به اهداف سازمانی یاری رساند. با استفاده از دیجیتال مارکتینگ سازمان‌ها می‌توانند جایگاه بهتر و پررنگ تری در بازار نسبت به رقبای خود کسب کنند.

 

وظیفه اصلی یک مشاور دیجیتال مارکتینگ ایجاد ارتباط بین کسب و کار و فضای آنلاین است. او کسی است که دانش، تخصص، تجربه و توانایی تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار اینترنتی را دارد و از طریق ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می تواند مشتریان بیشتری به کسب و کار جذب نماید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][wgl_spacing spacer_size=”90px”][vc_column_text]از مزایای مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • برنامه ریزی جامع بازاریابی در فضای آنلاین
  • برآورد زمان و هزینه فرآیند دیجیتال مارکتینگ
  • انتخاب بهترین استراتژی
  • شناخت بازار هدف و تقسیم بندی بازار
  • بهبود فرآیند برند سازی
  • ارائه محتوای خوب برای مخاطب

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2451″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

برای مشاوره و ارتباط با متخصصین تیم حامین تنها کافی است فرم زیر را پر کنید. ما در کم‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][gravityform id=”2″ title=”false” description=”false” ajax=”false”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]