خدمات حامین

تیم ما در چه زمینه‌ای می‌تواند به شما کمک کند؟

عقیده ما در حامین بر اینه که هر کسب و کاری قلق خودش را داره! پس باید اول قلق را پیدا کنیم و بعدش براش نسخه بپیچیم. اینجا نسخه یکسانی برای همه کسب و کارها وجود نداره

تنها کافیست با ما همکاری کنید تا برند شما شناخته شود و همه جا از شما نام ببرند.
استراتژی تبدیل بازدیدکننده به مشتری در فضای آنلاین و دنیای واقعی
استراتژی نگهداشت و توسعه ارتباط با مشتریانی که برای اولین بار از ما خرید کرده‌اند.

تیم حامین بر اساس نیاز و با توجه به حیطه کاری شما، مشاوره رایگان می‌دهد.
ما به شما کمک می‌کنیم تا با دانش کامل از رقبای خود بهترین استراتژی ورود به بازار را انتخاب کنید.
تیم حامین متخصص پیشنهادات داغ برای افزایش فروش شما است.

چگونه تیم حامین میتواند به ما کمک کند ؟

ما یک تیم فعال، پویا، یادگیرنده و به روز هستیم. شعار حامین “فراتر از انتظار” هست و سعی میکنیم که در تعهداتمون همیشه فراتر از انتظار ظاهر بشیم.

CRO

بهینه سازی نرخ تبدیل

بدون بهینه سازی نرخ تبدیل در کاربرانی که به سایت شما ورود پیدا میکنند تبدیل به مشتری نمی‌شوند بلکه در نیمه مسیر از سایت شما خارج شده و فرآیند خرید را ترک می‌کنند.
SEO

بهینه سازی وبسایت سئو

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند. با انجام فرآیند های سئو ورودی ارگانیک به سایت شما را چند برابر کرده و رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهیم.
Content Marketing

بازاریابی محتوایی

امروزه طی کردن مسیر موفقیت در فضای آنلاین بدون بازاریابی محتوایی و تولید محتوای مناسب سخت است. حامین به شما هم در بازاریابی محتوایی و هم در تولید محتوا کمک خواهد کرد.

تبلیغات آنلاین

حضور موثر تبلیغاتی در فضای آنلاین میتواند به رشد کسب و کار شما کمک قابل توجهی کند. ما به شما کمک میکنیم که بهترین رسانه، بهترین پیام و بهترین تبلیغات را برای کسب و کار خود داشته باشید.
SMM

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

حضور موثر در شبکه های اجتماعی می تواند ارتباط و تعامل شما را با مخاطبان و مشتریانتان چند برابر کرده و به شما در برند شدن و افزایش فروش و در نهایت توسعه کسب و کار کمک کند.
Google Ads

تبلیغات گوگل ادوردز

با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادوردز) میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید. تیم حامین شما را در بهینه کردن گوگل ادوردز کمک خواهد کرد.
دیجیتال مارکتینگ در واقع راهی برای تبلیغ برندها و محصولات به صورت آنلاین و از طریق کانال‌های مختلف دیجیتالی است.
SSM
خدمات سوشال مدیا مارکتینگ
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، روشی بسیار قدرتمند برای کسب و کارها در راستای معرفی برند و جذب مشتران است.
مشتریان شما در حال حاضر با برندهای تجاری از طریق رسانه‌های اجتماعی در تعامل هستند و اگر شما مستقیماً از طریق فضای مجازی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و پینترست با مخاطبان خود صحبت نمی‌کنید، بخش عظیمی از مشتریان و مخاطبان خود را از دست می‌دهید.
بازاریابی عالی در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند موفقیت چشمگیری را در کسب و کار شما ایجاد کند. می‌توانید نام تجاری خود را ایجاد کنید و فروش خود را افزایش دهید.
Google ads
خدمات گوگل ادورز

در هر ثانیه 2.3 میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. هنگامی که افراد در گوگل مطلبی را جستجو می‌کنند، دو نوع نتیجه را خواهند دید.

  • نتایج ارگانیک
  • نتایج غیر ارگانیک

 

در نتیجه نوع دوم گوگل با دریافت مبلغی شما را در نتایج گوگل صفحه اول نماشی خواهد داد. شما می‌توانید با کمک گوگل ادورز جزو نتایج صفحه یک باشید. این کار به برندسازی و جذب حداکثری مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک می‌کند.

seo
خدمات سئو

سئو به معنی مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که منجر به بهینه سازی محتوا و سایت شما می‌شود. به صورتی که گوگل محتوای سایت شمارو به عنوان یک محتوای شاخص و ارزشمند شناسایی می‌کند و در بین سایت‌های دیگر رنک و ربطه بهتری به شما می‌دهد.

بهترین روش‌های معمول بهینه سازی موتور جستجو شامل بهینه سازی سایت، تحقیق درباره کلمات کلیدی و ایجاد لینک و بک لینک برای سایت است.

content marketing
خدمات بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوایی یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی درونگراست که باعث می‌شود مخاطب با توجه به نیازی که دارد به دنبال شما بگردد و شما با توجه به پاسخ صادقانه‌ای که به نیاز او می‌دهید، اعتمادش را جلب می‌کنید و از این طریق محصول خود را به او بفروشید.
فراموش نکنید پاسخ صادقانه و به‌جا باعث می‌شود که مخاطب به عنوان یک کارشناس خبره به شما نگاه کند و پذیرش صحبت شما از این طریق برایش بسیار ساده تر است.
Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید