خدمات حامین

تیم ما در چه زمینه‌ای می‌تواند به شما کمک کند؟

عقیده ما در حامین بر اینه که هر کسب و کاری قلق خودش را داره! پس باید اول قلق را پیدا کنیم و بعدش براش نسخه بپیچیم. اینجا نسخه یکسانی برای همه کسب و کارها وجود نداره.

امکانات

تیم حامین بر اساس نیاز و با توجه به حیطه کاری شما، مشاوره رایگان می‌دهد. ما به شما کمک می‌کنیم تا با دانش کامل از رقبای خود بهترین استراتژی ورود به بازار را انتخاب کنید. تیم حامین متخصص پیشنهادات داغ برای افزایش فروش شما است.

فواید

تنها کافیست با ما همکاری کنید تا برند شما شناخته شود و همه جا از شما نام ببرند. استراتژی تبدیل بازدیدکننده به مشتری در فضای آنلاین و دنیای واقعی استراتژی نگهداشت و توسعه ارتباط با مشتریانی که برای اولین بار از ما خرید کرده‌اند.

خدمات سوشال مدیا مارکتینگ

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، روشی بسیار قدرتمند برای کسب و کارها در راستای معرفی برند و جذب مشتران است. مشتریان شما در حال حاضر با برندهای تجاری از طریق رسانه‌های اجتماعی در تعامل هستند.
اگر شما مستقیماً از طریق فضای مجازی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و پینترست با مخاطبان خود صحبت نمی‌کنید، بخش عظیمی از مشتریان و مخاطبان خود را از دست می‌دهید. بازاریابی عالی در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند موفقیت چشمگیری را در کسب و کار شما ایجاد کند. می‌توانید نام تجاری خود را ایجاد کنید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات گوگل ادوردز

در هر ثانیه ۲٫۳ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. هنگامی که افراد در گوگل مطلبی را جستجو می‌کنند، دو نوع نتیجه را خواهند دید.
· نتایج ارگانیک
· نتایج غیر ارگانیک
در نتیجه نوع دوم گوگل با دریافت مبلغی شما را در نتایج گوگل صفحه اول نماشی خواهد داد. شما می‌توانید با کمک گوگل ادوردز جزو نتایج صفحه یک باشید. این کار به برندسازی و جذب حداکثری مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک می‌کند.

خدمات بهینه سازی وبسایت سئو

سئو به معنی مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که منجر به بهینه سازی محتوا و سایت شما می‌شود. به صورتی که گوگل محتوای سایت شمارو به عنوان یک محتوای شاخص و ارزشمند شناسایی می‌کند و در بین سایت‌های دیگر رنک و ربطه بهتری به شما می‌دهد.
بهترین روش‌های معمول بهینه سازی موتور جستجو شامل بهینه سازی سایت، تحقیق درباره کلمات کلیدی و ایجاد لینک و بک لینک برای سایت است.

خدمات طراحی وب سایت

در هر ثانیه ۲٫۳ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. هنگامی که افراد در گوگل مطلبی را جستجو می‌کنند، دو نوع نتیجه را خواهند دید.
· نتایج ارگانیک
· نتایج غیر ارگانیک
در نتیجه نوع دوم گوگل با دریافت مبلغی شما را در نتایج گوگل صفحه اول نماشی خواهد داد. شما می‌توانید با کمک گوگل ادورز جزو نتایج صفحه یک باشید. این کار به برندسازی و جذب حداکثری مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک می‌کند.

خدمات بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی درونگراست که باعث می‌شود مخاطب با توجه به نیازی که دارد به دنبال شما بگردد و شما با توجه به پاسخ صادقانه‌ای که به نیاز او می‌دهید، اعتمادش را جلب می‌کنید و از این طریق محصول خود را به او بفروشید.
فراموش نکنید پاسخ صادقانه و به‌جا باعث می‌شود که مخاطب به عنوان یک کارشناس خبره به شما نگاه کند و پذیرش صحبت شما از این طریق برایش بسیار ساده تر است.

آنچه حامین را متمایز می کند

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید