SMM
خدمات سوشال مدیا مارکتینگ
بر اساس گزارش hootsuite  حدود نصف جمعیت کره زمین حضور فعال در انواع شبکه های اجتماعی دارند. از میان شبکه های اجتماعی حدود 1 میلیارد نفر در ماه از اینستاگرام استفاده می کنند.
 
به طور میانگین هر کاربر روزانه  28 دقیقه داخل اینستاگرام است. در روز، 200 میلیون کاربر، حداقل به یک اکانت بیزینسی سر می زنند. روزانه 500 میلیون نفر استوریها را میبینند. و یک سوم استوری های پربازدید مربوط به اکانت های بیزینسی هستند.
اطلاعات بالا تنها با بررسی یکی از شبکه های اجتماعی به دست آمده است. با کمی بررسی می توان به اهمیت حضور در شبکه های اجتماعی پی برد.
تنها سوال باقیمانده این است:
بیزینس شما چه جایگاهی در شبکه‌های اجتماعی دارد؟
  1. ایجاد شبکه مشتریان برای کسب و کار خود
  2. تعامل با مشتریان و مخاطبین
  3. اطلاع از نظرات و حتی پیشنهادات مشتریان
  4. سود آفرینی
  5. کاهش هزینه‌ها
  6. افزایش مشتریان و مخاطبین
  7. برند سازی

یکی از امکانات این مدل از بازاریابی رسانه های اجتماعی، بی درنگ بودن آن است که سرعت کل روند بهینه سازی رسانه های اجتماعی را افزایش می دهد.

عکس العمل کاربران می تواند به آنالیز بیشتر رفتار آن ها منتهی شود که این باعث بهبود جایگاه برند شما خواهد شد.

چگونه تیم حامین میتواند به ما کمک کند ؟

ما یک تیم فعال، پویا، یادگیرنده و به روز هستیم. شعار حامین “فراتر از انتظار” هست و سعی میکنیم که در تعهداتمون همیشه فراتر از انتظار ظاهر بشیم.

CRO

بهینه سازی نرخ تبدیل

بدون بهینه سازی نرخ تبدیل در کاربرانی که به سایت شما ورود پیدا میکنند تبدیل به مشتری نمی‌شوند بلکه در نیمه مسیر از سایت شما خارج شده و فرآیند خرید را ترک می‌کنند.
SEO

بهینه سازی وبسایت سئو

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند. با انجام فرآیند های سئو ورودی ارگانیک به سایت شما را چند برابر کرده و رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهیم.
Content Marketing

بازاریابی محتوایی

امروزه طی کردن مسیر موفقیت در فضای آنلاین بدون بازاریابی محتوایی و تولید محتوای مناسب سخت است. حامین به شما هم در بازاریابی محتوایی و هم در تولید محتوا کمک خواهد کرد.

تبلیغات آنلاین

حضور موثر تبلیغاتی در فضای آنلاین میتواند به رشد کسب و کار شما کمک قابل توجهی کند. ما به شما کمک میکنیم که بهترین رسانه، بهترین پیام و بهترین تبلیغات را برای کسب و کار خود داشته باشید.
SMM

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

حضور موثر در شبکه های اجتماعی می تواند ارتباط و تعامل شما را با مخاطبان و مشتریانتان چند برابر کرده و به شما در برند شدن و افزایش فروش و در نهایت توسعه کسب و کار کمک کند.
Google Ads

تبلیغات گوگل ادوردز

با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادوردز) میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید. تیم حامین شما را در بهینه کردن گوگل ادوردز کمک خواهد کرد.
73 درصد کسب وکارها از اینستاگرام استفاده می کنند!
SMM
خدمات ما

مشاوره جهت حضور و استراتژی کلی در شبکه اجتماعی متناسب با بیزینس شما

ابتدا نوع بیزینس،هدف از حضور در شبکه های اجتماعی و پرسونای بیزینس شما را مورد بررسی قرار می دهیم تا تصویری درست از برندتان را در ذهن مخاطب خلق کنیم.

 

طرح ریزی و ارائه استراتژی محتوا

در گام بعدی وارد فاز طرح ریزی یک تقویم محتوایی متناسب با استراتژی درنظر گرفته شده می شویم تا مخاطبان وفادار به برندتان را افزایش دهیم. 

 

آنالیز محتوا و رقبا

برای رسیدن به اهداف مشخص شده و در نظر گرفتن فعالیت ها و جایگاه رقیبان شما، نیاز به آنالیز مسیر طی شده و نوع محتوا بکار رفته است که نیازمند بررسی توسط افراد متخصص در این زمینه است.

 

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی 

برای افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش و دیگر اهدافی که در نظر دارید، طراحی کمپین های درست و به موقع تاثیر فوق العاده ای دارد. برگزاری این کمپین ها نیازمند یک برنامه دقیق و استفاده از کانال‌های تبلیغاتی مناسب است که این قسمت را به عهده ما بگذارید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در حوزه سوشال مدیا مارکتینگ، می‌توانید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان حامین در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید