محمدعلی علی‌بخشی

سمت:
مدیر داخلی

درباره من

سلام
معمولا آدم ها تو زندگیشون یک نقطه عطف دارند و نقطه عطف زندگی من، سال دوم دانشگاه رقم خورد، وقتی‌که من با فعالیت های گروهی و تشکیلاتی آشنا شدم و تازه معنی کار تیمی رو درک کردم. اونجا بود که متوجه شدم من آدم زندگی کارمندی نیستم و هیچی برام بدتر از روزمرگی نیست.
همین عامل باعث شد تا زمانی که سید محمد ساجد عزیز بعد از پایان خدمتم بهم پیشنهاد همکاری و تشکیل تیم حامین را داد(با وجود اینکه هیچ شناختی از حوزه دیجیتال مارکتینگ نداشتم)، خیلی سریع پیشنهادش رو بپذیرم و فعالیتم را شروع کنم.
در حال حاضر حدود یک ساله که دارم تو دنیای دیجیتال مارکتینگ نفس می‌کشم و دائما چالش های مختلفی را پشت سرمیزارم.

دقیقا تو تیم حامین چیکار میکنم؟

هرکسی که تجربه حضور در تیم صمیمی و دوستانه رو داشته باشه میدونه که تقسیم کار دقیق تو همچین تیم‌هایی اصلا معنی نداره و همه سعی میکنن تو همه زمینه‌ها بهم کمک کنن. تو تیم ما هم خدارو شکر همین فضا موجوده و اغلب سعی میکنیم کارهارو با کمک همدیگه جلو ببریم، اما به طور تخصصی اگه بخوام بگم، با وجود اینکه تقریبا همه حوزه ها را تست کردم، بیشتر علاقه شخصیم حوزه بازاریابی محتوا، سئو محتوا و مدیریت محتواست.
 
البته اینایی ک گفتم مربوط به حوزه دیجیتال مارکتینگه و سعی میکنم کنارش کارهای مربوط به مدیریت داخلی تیم رو هم انجام بدم و تا جایی که میتونم به بقیه بچه‌ها برای زودتر به هدف رسیدن کمک کنم.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید