سیدمحمد ساجد

سیدمحمد ساجد

سمت:
بنیانگذار و مدیرعامل
تجربه :
5 سال
تلفن:
09359034461

مختصری راجع به سید محمد ساجد

سال سوم کارشناسی بود که مطمئن شدم رشته مکانیک خیلی به درد من نمیخوره و اون چیزی نیست که باید دنبالش باشم. از همون موقع به مباحث مدیریتی علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم که کارشناسی ارشد را برم سمت حوزه مدیریت!

از اواخر سال 95 مطالعاتم در زمینه مدیریت و بازاریابی شدت گرفت و اواسط سال 96 به صورت کاملا جدی بازاریابی دیجیتال را استارت زدم. چون رشته دانشگاهی ام مدیریت بازرگانی – تجارت الکترونیک بود خیلی خوب تونستم بین رشته تحصیلی و فیلد مورد علاقه ام ارتباط برقرار کنم و پیشرفت نسبتا خوبی داشته باشم.

بعد از حدود 2 سال کار فریلنسری سال 1398 در شرایط بد اقتصادی جامعه تیم حامین را تشکیل دادم و الان با هم تیمی های خوبمون داریم روز به روز پیشرفت میکنیم و از کارمون لذت می بریم.

مهارت های من :

تخصص اصلی من دیجیتال مارکتینگ به صورت کلی هست. یعنی سعی میکنم اول کسب و کار را تحلیل کنم، بعدش بهترین راه و مسیر را برای پیشرفت در فضای دیجیتال انتخاب کنم و از ابزار های مناسب برای رسیدن به اهداف کسب و کار استفاده کنم.

در بین ابزارها روی سئو تخصص و تبحر بیشتری دارم. گوگل ادز (ادوردز) هم ابزار دیگه ای هست که خیلی باهاش کار کردم و تقریبا تسلط خوبی روش دارم.

سعی کردم از بقیه قسمت ها هم جا نمونم و در حدی که کار راه بیافته توشون مهارت کسب کنم، قسمت هایی مثل وردپرس، بازاریابی محتوایی، شبکه های اجتماعی و…

Scan the code
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید